4:49 قبل از ظهر
27/03/1403
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

درباره Liam Ledo Leather

 درباره ما

Liam Ledo Leather فروشگاه اینترنتی جامع در زمینه مواد اولیه کسب و کارهای خانگی و کوچک ، و همچنین کسب و کار های بزرگ که نیاز به ارایه محصولات خود دارند میباشد .

از این رو ما سعی بر ان داریم تا با تکمیل کردن فروشندگان و تولید کنندگان در این حوزه زمینه ای ایجاد کنیم تا همگان سهمی در ارایه و پیشرفت این بستر تازه احیا شده داشته باشند .

محصولات چرمی از دیر باز مورد علاقه اکثریت و به صورت کالایی با کیفیت و طبیعی در بین مردم جوامع مختلف بوده و هست و امروزه با برون ریزی بیش از پیش این نوع کالا در طرح ها و متدهای روز دنیا و اموزشهایی که در Liam Ledo Leather  و سایتهای مشابه در این زمینه ارایه شده و همکاری ارگانهای دولتی منجمله صنایع دستی و گردشگری و وزارت فرهنگ و ارشاد که بستر مناسبی برای یادگیری علاقه مندان ایجاد کرده اند شاهد رشد روز افزون هنرمندان در این حوزه هستیم .

گروه Liam Ledo Leather  نیز به سهم خود در یاری پیشرفت و علاقه دوستداران این حرفه بستری برای ارایه کارهای زیبای شما جهت فروش به صورت فروشنده و یا مهیا کردن مواد اولیه این صنعت قدم برداشته و حاضر به عهد قرار داد و همکاری با پیشکسوتان و هنرمندان در این زمینه میباشد . 

تضمین کیفیت و اصالت محصولات

کلیه محصولات Liam Ledo Leather تنها پس از تایید کیفیت و اصالت تیم تخصصی بررسی محصول، در سایت قرار می‌گیرند.

۶ ماه گارانتی بازگشت وجه

با خرید هر محصول از Liam Ledo Leather شش ماه پشتیبانی تضمین شده همراه با گارانتی بازگشت وجه دریافت خواهید کرد.

برای ساخت فروشگاه و شروع فروش محصولاتتان از طریق Liam Ledo Leather همین حالا شروع کنید...